My
Zespół LexLab.pl Misja i wartości
Zaufali Nam
Opinie i Referencje Bezpieczne sklepy i serwisy

Misja i wartości LexLab.pl

Jakość wykonywanych usług Każdy regulamin, umowa, dokument jest poddawany szczegółowej, kilkuetapowej weryfikacji pod względem zgodności z obowiązującym w czasie realizacji zlecenia prawem, redakcyjnym, stylistycznym oraz estetycznym. Korzystamy z zawsze aktualnych prawniczych baz elektronicznych zawierających dostęp do większości dostępnych na rynku systemów informacji prawnej.
Kontakt W trakcie realizacji usługi klient ma bezpośredni kontakt z prawnikiem odpowiedzialnym za jego zlecenie. Dodatkowo każdy klient posiada dostęp do infrastruktury technicznej umożliwiającej uzyskanie szybkiej odpowiedzi na zadane pytania.
Wiedza i doświadczenie lexlab.pl to firma, która działa na rynku usług prawnych od ponad 3 lat. Każdego dnia wspieramy prawnie liczne grono naszych klientów oraz partnerów. Organizujemy i prowadzimy wykłady, szkolenia oraz warsztaty tematyczne z dziedziny prawa nowych technologii.
Odpowiedzialność Wykonując zlecenie na Twoją rzecz, bierzemy za nie odpowiedzialność. Odpowiedzialność za stworzone dokumenty wynika z regulaminu serwisu. W przypadku pytań i wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Posiadamy stosowną polisę - ubezpieczenie OC.
Gwarancja bezpieczeństwa Na wykonane usługi udzielamy gwarancji potwierdzonej świadectwem bezpieczeństwa. Dokument ten potwierdza zgodność dokumentów z prawem oraz wzmacnia Twój wizerunek jako rzetelnego przedsiębiorcy dbającego o interesy swoich Klientów.
Społeczność Opieramy się na pracy w zespole. Tworzymy społeczność specjalistów oferujących kompleksowe usługi dla branży e-commerce. Dzięki naszej współpracy partnerskiej zyskujemy wiedzę, doświadczenie oraz możliwości obsługi projektów o ponadlokalnym zasięgu. Dzięki temu dajemy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i gwarancję profesjonalizmu.
Team Legalmana Dajemy coś od siebie. Legalman to bezpłatny projekt w całości pilotowany przez prawników z serwisu lexlab.pl, który jest nastawiony na zwiększenie świadomości użytkowników na temat zagrożeń w sieci Internet. Superbohater Legalman to postać, która za pośrednictwem komiksu edukuje o zagrożeniach w NetCity.
Otwartość i odwaga Jesteśmy otwarci i nie boimy się nowych wyzwań. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i koncepcje. Realizujemy projekty dla osób przedsiębiorczych, kreatywnych, pełnych pasji i zaangażowania dla których jedynym ograniczeniem jest ich własna wyobraźnia.

Program partnerski

Zapraszamy do współpracy!

Chciałbyś nawiązać współpracę i zostać naszym partnerem? 
Prowadzisz serwis internetowy, agencję reklamową, interaktywną a może jesteś webmasterem i potrzebujesz wsparcia prawnego dla Twoich projektów? 
Zaloguj się, w Strefie Partnera, poznaj szczegóły współpracy i dołącz do naszej społeczności. 

Przekonaj się jak wiele możesz zyskać.

Jak przekonać klienta 
do skorzystania z naszych usług:
Skrypt dla partnera