My
Zespół LexLab.pl Misja i wartości
Zaufali Nam
Opinie i Referencje Bezpieczne sklepy i serwisy

Zespół Lexlab.pl

Gabriel Gatner

Założyciel serwisu lexlab.pl, prawnik specjalizujący się w prawie e-commerce. Zarządza całym procesem obsługi Klienta serwisu czuwając przy tym nad poprawnością oraz terminowością świadczonych przez serwis usług angażując się także osobiście w ich realizację. Organizuje i prowadzi szkolenia dla e-przedsiębiorców z zakresu prawa ochrony danych osobowych oraz świadczenia usług drogą elektroniczną.


Gabriel Gatner
telefon: +48 600 639 459
mail:
biuro@lexlab.pl

Marcin Drzazga

Prawnik z doświadczeniem zdobytym w kancelariach radcowskich, notarialnej oraz w sektorze korporacyjnym bankowości. Wykładowca z zakresu prawa cywilnego na kierunkach administracyjnych. Tworzy i dostosowuje treść regulaminów sklepów oraz serwisów internetowych zgodnie z profilem działalności klienta oraz obowiązującymi przepisami. Poprzez zaawansowaną znajomość języka angielskiego wspiera zespół w pracach nad anglojęzycznymi dokumentami.


Marcin Drzazga
telefon: +48 724 18 28
mail:
marcin@lexlab.pl

Daniel Gatner

Prawnik interesujący się tematyką prawa mediów elektronicznych. Twórca dedykowanych rozwiązań prawnych dla dużych serwisów internetowych. Autor licznych publikacji dotyczących prawa nowych technologii w tym w szczególności z zakresu e-commerce, a także prawa autorskiego w sieci Internet.


Daniel Gatner
telefon: 606 485 975
mail:
biuro@lexlab.pl

Mirosław Dyka

Prawnik zajmujący się zagadnieniami związanymi z obrotem konsumenckim i handlem elektronicznym. Specjalizuje się w problematyce umów regulujących zasady funkcjonowania e-commerce, w szczególności opracowuje i optymalizuje postanowienia regulaminów sklepów internetowych w kierunku uzyskania maksymalnych korzyści oraz bezpieczeństwa obu stron. Dzięki wykształceniu pedagogicznemu potrafi wyjaśnić zawiłe kwestie prawne prostym i zrozumiałym językiem.


Mirosław Dyka
telefon: +48 724 18 28
mail:
mirek@lexlab.pl

Dołącz do Nas

Publikuj, zbieraj polubienia i zarabiaj na swoich artykułach w serwisie lexlab.pl

Kogo szukamy?

Prawników, którzy są pasjonatami prawa nowych technologii.

Jesteś zainteresowany?
Napisz na biuro@lexlab.pl . W temacie wiadomości należy wpisać „Współpraca - Blog”. W odpowiedzi prześlemy Ci warunki współpracy.

Program partnerski

Zapraszamy do współpracy!

Chciałbyś nawiązać współpracę i zostać naszym partnerem? 
Prowadzisz serwis internetowy, agencję reklamową, interaktywną a może jesteś webmasterem i potrzebujesz wsparcia prawnego dla Twoich projektów? 
Zaloguj się, w Strefie Partnera, poznaj szczegóły współpracy i dołącz do naszej społeczności. 

Przekonaj się jak wiele możesz zyskać.

Jak przekonać klienta 
do skorzystania z naszych usług:
Skrypt dla partnera